Yapısal Çelik

POLARKON, yapı sektöründeki 40 yıla varan birikimini ve çelik yapılardaki 25 yıllık deneyimini birleştirerek, gerek konvansiyonel çelik yapılar gerekse geleneksel yapım sistemleri ile geniş açıklıkları aşan nitelikli ve özel çelik yapı tasarımlarını da proje hizmetleri ile birlikte gerçekleştirmektedir. Bünyesinde bulundurduğu proje grubu ile yapımına aday olduğu çelik yapıların yapımını “Tasarla ve yap (Design and Built) “ modeline uygun şekilde gerçekleştirmektedir.

Diğer bir deyişle POLARKON, çelik yapılar ile ilgili olarak bir imalatçı yapım firmasının ötesinde bir mühendislik firması niteliğinde kendisini geliştirmiştir. Bu hali ile talep sahiplerine, tasarım, imalat, montaj hizmetleri yanında mühendislik danışmanlığı da yapmaktadır.

Yapısal Çelik Sistemlerini
Neden Tercih Etmelisiniz?

Modern mimarinin öncüsü olan çelik yapılar, hızlı inşaat süreleri, ekonomik tasarımları, dayanıklılıkları ve estetik olanakları ile dikkat çekmektedir. Fabrikalarda ön üretimli olarak imal edilen çelik yapılar, inşaat projelerine hız kazandırırken, malzemenin hafifliği maliyet avantajı sağlar.

Depreme karşı dayanıklı sünek yapısıyla öne çıkan çelik yapılar, aynı zamanda mimarlar için yaratıcı bir tuval sunarak estetik sınırları zorlar. Yüksek hassasiyetli imalat ve sorunsuz montaj süreçleri, çelik yapıları çağdaş inşaat projelerinde vazgeçilmez kılar.

TOP